2po2 – Prishtinali Ft. DJ Blunt, Lumi B, Lyrical Son, Capital T, Real 1, Mixey & DJ Flow

iTunes: https://itun.es/us/9PLDhb?i=1198939382
Spotify: https://open.spotify.com/track/0rHnUqUufIAEzMHdKI5GNs
Deezer: http://www.deezer.com/track/140907333

(C) Authentic Entertainment, 2014
Music Produced By : Mixey (Authentic Ent)
Video : Entermedia
facebook:https://www.facebook.com/besnik2po2
twitter : https://twitter.com/Besnik2po2
instagram : http://instagram.com/besnik2po2

source

(Visited 2 times, 1 visits today)
Try the Strongest CBD Oil! More than 50% off sale today!

Buy Quality Hemp Oil

You might be interested in

Comment (44)

  1. Anderr e kam mu hek dogana qe na ndan me kosoven ne shqiptarve sepse vdekje me vjen kur shkoj kosove e ja nisin tu kontrollu pasporta e canta e kur jam kosove prap po mduket sikur jam tirane kjo ska kuptim,bile dhe shkup kur shkojm na bajaten me ate dogane Po sidomos kosove katastrof duhet mu heq dogana, sic u bashkua gjermania duhet mu bashku dhe na me kosove ma mire do jete per te gjith sepse vertet nuk ka kuptim me nejt 3 milion shqiptar te ndare kshu

Comments are closed.

CBD Oil Sale Today! Get your CBD Oil at 66% off!