Buta – Z. Ndjenja 2 (prod. Cla$$ic)

AVD Digital – http://smarturl.it/AVDdigital

Vjeshte / Dimer ’17
prod. Cla$$ic
Sound Engineer Albion Bislimi (NEW ERA)

source

(Visited 1 times, 1 visits today)
Try the Strongest CBD Oil! More than 50% off sale today!

Buy Quality Hemp Oil

You might be interested in

Comment (37)

 1. Shqiptart skan me e kuptu kurr ket se nuk jan aq t'zhvillum nga menja , dhe Buta osht pa fat qe ka le n'ket ven se ky duhet t'ishte n'Amerik bre t'pakten . Real trapper , pa publicitet shum dhe po bon pare e po jeton jeten . Unique Artist

 2. Une qona m'lohna n'DESIGNER
  s/o Italis per ket swag
  permi 1000dhipa jon n'dm
  kompliment mas kompliment
  hala plot me zemra teli jem
  emra mbiemra beli jem
  feministe dhipi jem…
  nuk pom len me pagu sen(x2)

  E Kom mush tattuja trupin tem
  Te gjyksi jem 1 alien
  me ni RNB bitch me ni benz
  po kerri vet so kerri jem
  kqyre qysh e bona veten shef (kqyre)
  kqyrum amo mos mkqyr mu shtremt
  kqyre qysh e bona pijen pink(kqyre)
  my bitch po ha xanny si sakez (e myten)
  une dokna sikur plaqk
  akull ngisht akull nqaf
  nese so per pare fuck off
  smuj me ty me bo llaf
  une nuk kom ardh ktu me bo shok
  ti sje kon ktu kur jom kon broke
  dhipi jem po bon yoga
  m'tha bota o e jotja

  Une qona mlohna ndesigner
  s o italis per qet swag
  mi 1000 dhipa i kom ndm
  kompliment mas kompliment
  hala plot me zemra teli jem
  emra mbiemra beli jem
  feministe dhipi jem…
  nuk pom len me pagu sen

  kqyre veten (kqyre)
  kqyrem mu (kqyrem)
  fol per veti (fol)
  mos fol per mu (mos)
  mos luj me mu
  luj me dhip tonin
  po luj me lek(luj)
  sikur sony
  legal/ilegal tu bo money
  e mar do guap and i run it(run it)
  e din kush jom
  LIG BIG SHAWTY
  Qyky jom
  nuk jom sorry
  nuk u kon leht mi bo kto lek u kon problem
  e mar 1 Çek i harxhoj kejt i boj apet
  tash nuk o sen nuk o kurgjo nuk o problem
  ka me finesse e plugin tem e lo pa sen

  Buta vjeter,kurgjo new
  sko me fal,as me harru
  Gjith qiky jom kon
  Z.NDJENJA PERGJITHMON

  Une qona mlohna ndesigner
  s o italis per qet swag
  mi 1000 dhipa i kom ndm
  kompliment mas kompliment
  hala plot me zemra teli jem
  emra mbiemra beli jem
  feministe dhipi jem…
  nuk pom len me pagu sen

Comments are closed.

CBD Oil Sale Today! Get your CBD Oil at 66% off!