Capital T – Pernime (Official Video HD)

MIXTAPE LINK:
https://fanlink.to/WINTERISHERE

ONIMA – http://smarturl.it/ONIMA

Bleje SDM ne iTunes :

https://itunes.apple.com/fr/album/kapo/id537747829?l=en

Capital T sjell klipin e ri te kenges “Pernime” nga Mixtape “Slumdog Millionaire” qe vjen si singli nr.7
me klip nga ky projekt pas “Nje Enderr” me Alban Skenderajn “Good Life”, “Go Hard”
“Hapat e Mi” me Vedat Ademin , “Facedown” me 2po2 dhe Lyrical Son dhe “Ballin” me MC.Kreshen

Produced by: Mixey (AuthenticENT)
Music by : Granit Derguti (AuthenticENT)
Lyrics by : Capital T
Video : MaxProduction

Authentic Entertainment all rights reserved 2015.

source

(Visited 1 times, 1 visits today)
Medical CBD Oil! More than 50% off sale today!

Hemp Oil Bought By Athletes

You might be interested in

WHERE ARE YOU GOING?

Comment (44)

 1. Capo kur money du….
  Biri n'tavolin menihere 100shisha.
  Me shamija swagin nalt, un mrena me 20 bisha.
  Smokin n'shisha,
  kena pare shum edhe pse nshkoll kejt i kena pas 1sha.
  but who give's a fuck? ti pi thu look, un pi thom hustlee.
  merre qat*** shpejt, ti per mu je such a fuckin' battle
  Hip hop i pavdekshem, per kit art i paprekshum.
  shum stil e shum fashion , kta kopjaca jon t'hekshum.
  na me ekip jena n'aksion rratatata i lo t'dekun.
  Na jena Vapour, ata e din kur thojn ma se me ta sbon burr.
  A bim? najher jo kurr, si ktyneher hala hitet jon n'furr.
  Hip hopin nalt se na pe majn n'dur..

  (For real) All a do is get money (For real)
  (For real) All a do is fuck bitchies (For real)
  Hip hopin nalt se na pe majn n'dur (for real)

  (For real) x3

  Hala po na urrejn ah, se gjith jena in ska lidhje nqka
  Ata po folin keq I like uh ahh, edhe vet ata e din qe sun e bojn si na
  Ahhhh , ska qe na nal a, zheloza keni t'fala
  Jom it's me komenhala,
  we dem boy, nese ka sken un po du me dal
  nuk ka qe mnal jena tjeter shkall
  tuat smi mi marr edhe nese jon fal, BANG
  Un nuk vi me dhez un vi me kall
  Ti don mem nal a ki shanc * jena teper t'rrall
  Capo, kom qaq shum pare, sa qe du me qel ni bank
  Qaq shum duqa, sa qe jon bo shum ron mi bajt
  Projektet e tua teper t'dopta mu pom shtin me kajt
  para se me fol per mu mso veten ntakt me majt
  BITCH

  (For real) All a do is get money (For real)
  (For real) All a do is fuck bitchies (For real)
  Hip hopin nalt se na pe majn n'dur (for real)

Comments are closed.

CBD Oil Sale Today! Get your CBD Oil at 66% off!