Noizy – Midis Tirone (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real/
Instagram: https://www.instagram.com/noizy/

iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/midis-tirone-single/id1172993847
Deezer: http://www.deezer.com/album/14470436
Spotify: https://open.spotify.com/album/4hNxLmbVjsu01rDxUyK4mV

Rap:1
I spit 16 Cunat thojn that’s hard ropt,
Tjeter Nivel you should call me galardo,
femren so fly ti smunesh me pa to,
My bitches are bad my brudaz move largo

Fuck all the haters we doing it mad do
You get bitches I couldn’t care for 😜
Kom rrethin e gjon Ti Nuk mundesh me Mpa mu,
Coni 3 gishtat Kur sheh OTR KTU

Kam njerz rreth meje Qe qeshin rraaaall
Jo se Jan t’merzitshem thjesht qeshin rrall, Kom njerz rreth meje Qe I Kam per mall,
Jo se tjert si du Por kto I Kam per mall,

Levizjet e Mija Ju Kurr smund I kapni,
Jo per naj gjo Por ktu dihet sahati,

Lidhjet e forta thojn illuminati,
Jo jom pidh some shok Pse t’vjen inati,

U oooo inati ty Po tvjen
U oooo inati ty Po tvjen,
Se jam

chorus:
Midis tirone qish bone mo plako,
Midis tirone qish bone mo plako,
Nuk Ka kufi kur jam me gocat dhe kur jam me nacot,

Rap:2
Midis Milanos qish bone mo nona,
Thash midis zurich qysh bone mo nona,
Zemra Ka qef me nejt me kampiona,
Zemra Ka qef me nejt me kampiona,

Bari Po dridhet po nizet Po paset Po kurgjo spo shihet,
Zemra Po vjen Po knaqet po laget dhe n’fund ajo…

Mos na testoni se Jena rrebela,
Mos na testoni se Jena rrebela,
Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur na erdhem mrena,
Ku Ku moj none me pa qysh u tuten kur ne erdhem mrena,

I would hate me too if I wasn’t me,
Coz none of them can ever do it like me,
I probably be jealous and all that shit,
Coz I came from nothing and now I’m living life big,

Bang em,

sourceTry the Strongest CBD Oil! More than 50% off sale today! Buy Quality Hemp Oil

You might be interested in

Buy Quality Hemp Oil

Comment (34)

Comments are closed.

CBD Oil Sale Today! Get your CBD Oil at 66% off!