Stealth ft. Vinz – Nuk ka dashni (Hellbanianz)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

LYRICS:

Ja nisem nga toka man Stealth: neper cepa t’rruges un u rrita sa her jam kon n’errsire kerkoja drita nuk ka dashni[4x]
kurr se sgjata doren por u ngjita kurr se ula veten dhe kur skisha
nuk ka dashni[4x]

Erdhem nga balta sa her na zuni jashta n’mesnata gishtin e mezit per t’zjt si dojna na prangat
nuk kena koment skena koment ku osht avokatja
se jap asnje fjal memec per gjykatsa
erdhem nga lagjet e varfra ku jeni ju gangsta
We about that cokelife kto shqipe jan fanta
kokat e londres for sure
erdhem nga mali na u desht me shit bor
i vunem maskat perveshem mangat midis europe na desh me thy doors
dallget i cajna ndizet motorri si skafi i vlores six hunna power thirrem kalores
taking it over nuk jena colombos
na jena real shqipet e londres
na jena luana nmidisin e xhungles
na jena jena cka thojm
jena lojtaret ma tmir per ket loj
bjere ekipin se na ta sfidojm gishti osht gati you.. Your mandem me gishta n’goj

Ref: neper cepa t’rruges un u rrita sa her jam kon n’errsire kerkoja drita nuk ka dashni[4x] kurr se sgjata doren por u ngjita kurr se ula veten dhe kur skisha nuk ka dashni[4x]

Vinz: Errët o rruga
ftyrat buzqeshin mbas shpine po gjukan
forda focusa Dajat parku paparazzi po t’rukan
levizjet e ulta.. dihet e keqja esht zhurma
prap kur vjen puna per lufta tan e din se na hunen se ulna
shqipe se ndojna na stilin nivelet e lojes i rrisim
qe prej fillimi…muziken e bojm per qef prap we killinin it
Squadd the bitches are feeling it
Real neper rrug prej fillimit
xhepi dikur ishte bosh now my shqipe mbretresha Is filling it
ska meshir per armikun ram ndashni me rrezikun
mbretnesha e printume te pinku na ka permrapa si macja me miun
shume veta verdall po na vin po per asnjonin nuk ka dashnin kur we bummy
nuk kishim money
tash u bo sunny dhe afer na rrin

Ref: neper cepa t’rruges un u rrita sa her jam kon n’errsire kerkoja drita nuk ka dashni[4x] kurr se sgjata doren por u ngjita kurr se ula veten dhe kur skisha nuk ka dashni[4x]

sourceTry the Strongest CBD Oil! More than 50% off sale today! Buy Quality Hemp Oil

You might be interested in

Comment (20)

Comments are closed.

CBD Oil Sale Today! Get your CBD Oil at 66% off!