Stealth ft Vinz – Per shokun i veshi Dorezat (HELLBANIANZ)

INSTA:
@STEALTH_HB
@VINZ_HB

#Stealth #Vinz #Per #Shokun #I #Veshi #Dorezat #Hellbanianz

source

(Visited 5 times, 1 visits today)
Medical CBD Oil! More than 50% off sale today!

Hemp Oil Bought By Athletes

You might be interested in

WHERE ARE YOU GOING?

Comment (20)

 1. LYRICS

  Ref:
  Shkoj neper shpia ti thirre vizit
  nuk jena N'parajs ku tuneli ka drit
  ngelesh pertoke su qove me u zan per karrik
  nuk bojna replik.. no patients me prit
  im getting that money cuz thats what i need
  my shqipez are hungry so fuck what you think

  Stealth:
  kur thash free all my G's nuk fola per rrena
  kur thash loving the queen nuk fola per femra
  foli mbretnesha te letra
  foli per shqipet nen hekra
  kur dalin makinat e vjedhta
  po dalin per lek a me hek vlla
  per shokin i veshi dorezat
  per shokin i heki do emra
  per shokin edhe me ra mrena
  per shokin nuk jepen biseda
  se ky o kodi qe kena
  lojen e lujm pa rezerva
  jetojna momentin momentin
  premtimi i vetem o vdekja

  Na erdhme me zero me zero
  nuk kena kurgjo per me hup
  tash bojna euro na euro sa paundi leviz neper dur
  kto tipa jan lego..lego ndertohen dhe shemen si mur
  per kto diktatur..Enveri dikur
  koha kur na jena nrrug ju shkoni te shpia per gjum
  koha kur na dalim nfush ju thoni nuk doni me lujt
  po shihet po shihet po shihet rrepistat po vujn
  Lojen e kapem..ja rrasem… dhe ngeli 9 mujsh

  Ref:
  Shkoj neper shpia ti thirre vizit
  nuk jena N'parajs ku tuneli ka drit
  ngelesh pertoke su qove me u zan per karrik
  nuk bojna replik.. no patients me prit
  im getting that money cuz thats what i need
  my shqipez are hungry so fuck what you think

  Vinz:
  Shqipe na rrim siper reve
  ska barazim tjeter nivele
  ska krahasim shqipet e cmenme
  Ballafaqim thirruni Menve
  Asnjoni nuk o siper neve
  my side o ndryshe prej krejtve
  they hide kur sillna me sene
  shqipe we ride kur kena probleme

  Kur vin ditet e zeza
  per shokin i veshi dorezat
  ska politik gati per vepra
  gati me ik kur nihen sirenat

  Jeta bardh e zi
  they tryna change us ska munsi
  they tryna hate us ska rensi
  chasin that paper we tryna eat..cuz

  (back2back)

  You see dat money i need it
  Living neper rrug ka vite

  Making dat money n'levizje
  Hekrin me vete i keep it

  Na rrit ne lufta civile
  si 97'ta pa ligje

  U rritem na jashta kufive
  shqipe me dhun agressive

  E dini nuk jeni si ne

  Shqipe harroje nuk jeni si ne

  filmat qe boni nuk jan realitet

  fjalet qe thoni si jetoni vet

  Merre me men

  Raki sna rruhet a t'dhem

  HB'ja ka rritet ekstrem

  paret i bojna i prishim i bojna i prishim

  We make it all over again.

  Ref:
  Shkoj neper shpia ti thirre vizit
  nuk jena N'parajs ku tuneli ka drit
  ngelesh pertoke su qove me u zan per karrik
  nuk bojna replik.. no patients me prit
  im getting that money cuz thats what i need
  my shqipez are hungry so fuck what you think

Comments are closed.

CBD Oil Sale Today! Get your CBD Oil at 66% off!