FERO – BABA PER IKONA

Stream Baba Per Ikona here : https://fanlink.to/BabaPerIkona Prod. by: ZzapnChriss ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/ ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss Booking manager: +37744184460 AMP on Instagram https://www.instagram.com/albamusicpublishing AMP on Facebook https://www.facebook.com/Albamusicpublishing AMP website www.albamusicpublishing.com For licence, cover or remix: [email protected] © & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved. source

Ghetto Geasy feat Onat & Shaolin Gang – Moti (Official Video HD)

“MOTI“ Music & Produced: BIGDEAL RECORDS Executive producer: GETOAR SELIMI Teksti: Geasy/Onat/Shaolin Gang iTunes: https://music.apple.com/us/album/moti-feat-onat-shaolin-gang-single/1485109460?… Spotify: https://open.spotify.com/album/4PqmWLRYkFd1UeUVjLfzrU Deezer: https://www.deezer.com/en/album/116393202 source

Ghetto Geasy – Birthday

Get the song here https://acromaxmedia.lnk.to/birthday Lyrics by: Getoar Selimi Produced by: Irkenc Hyka Mix by: JoJo Executive Producer : GETOAR SELIMI source

Majk – Tarantino (Official Video 4K)

Get the song here https://acromaxmedia.lnk.to/Tarantino Lyrics: Majk Produced by Cricket Music Beat by Dorantbeats source

Ledri Vula – 100 Probleme

AVD Digital LLC (http://avddigital.com) Buy on iTunes: smarturl.it/100probleme Website: http://smarturl.it/LedriOnWebsite Facebook: http://smarturl.it/LedriOnFacebok Instagram: http://smarturl.it/LedriOnInstagram Twitter: http://smarturl.it/LedriOnTwitter *** © 2014 Ledri Vula. All Rights Reserved. source

TINGULLI TRENT – PO T’SHOH PERMAS

Music by : Kico and Torch Lyrics by : Getoar Selimi Video by : MAX Production TINGULLI TRENT – PO T’SHOH PERMAS Refreni x1 S’munesh me m’ik edhe pike sa dush jepi gaz po t’shoh permas, po po po t’shoh permas ma i madhi n’ven edhe pike sa dush jepi gaz po t’shoh permas, po […]

Skivi – Dita Nata (Official Video)

Connect with : https://www.instagram.com/skivi_undercova/ Lyrics: SKIVI Music & Produced: BigDeal Records Video: XL Films SKIVI on Social Media: Facebook: https://www.facebook.com/SkiviOfficial/  © 2019 Skivi. All Rights Reserved.  Lyrics: Ty tu ka tek Foto pa brek Po don me therr Kondicioni si erë Pluma fishek Nisem për qef Ty po ta tesh mu po desh e mu […]

SKIVI FT. COZMAN – SHOQNIA

Fole Publishing – http://smarturl.it/FolePublishing Did you subscribe to BIG DEAL RECORDS Official channel? 👇🏼 ► https://bit.ly/2LLBy6O Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► https://fanlink.to/Shoqnia _______________________________ Music & Produced: BIGDEAL RECORDS Video: EPICProduction _______________________________ Connect with BIG DEAL RECORDS: Instagram ► https://www.instagram.com/bigdealrec Connect with SKIVI: Instagram ► https://www.instagram.com/skivi_undercova/ Connect with COZMAN: Instagram ►https://instagram.com/Cozman Connect […]

BABASTARS – HIGH 4 REAL (Official Video 4K)

Music & Produced by: BigDeal Records Melody by: Getoar Selimi Lyrics: Babastars Executive Producer: Getoar Selimi Song available on: iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/high-4-real-single/id1262758189 Deezer: http://www.deezer.com/en/album/45105791 Spotify: https://open.spotify.com/album/4kYWpSgCCc0eZ2925mQ03I source

Ghetto Geasy – S'KINI (Official Video Lyrics)

~ Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek zilja (ring) per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per videot e reja ! © All rights reserved “AK TV“ source
CBD Oil Sale Today! Get your CBD Oil at 66% off!