Ghetto Geasy – Birthday

Get the song here https://acromaxmedia.lnk.to/birthday Lyrics by: Getoar Selimi Produced by: Irkenc Hyka Mix by: JoJo Executive Producer : GETOAR SELIMI source

TINGULLI TRENT – PO T’SHOH PERMAS

Music by : Kico and Torch Lyrics by : Getoar Selimi Video by : MAX Production TINGULLI TRENT – PO T’SHOH PERMAS Refreni x1 S’munesh me m’ik edhe pike sa dush jepi gaz po t’shoh permas, po po po t’shoh permas ma i madhi n’ven edhe pike sa dush jepi gaz po t’shoh permas, po […]

Skivi – Dita Nata (Official Video)

Connect with : https://www.instagram.com/skivi_undercova/ Lyrics: SKIVI Music & Produced: BigDeal Records Video: XL Films SKIVI on Social Media: Facebook: https://www.facebook.com/SkiviOfficial/  © 2019 Skivi. All Rights Reserved.  Lyrics: Ty tu ka tek Foto pa brek Po don me therr Kondicioni si erë Pluma fishek Nisem për qef Ty po ta tesh mu po desh e mu […]

Tayna ft. Don Phenom – Columbiana (Official Video)

ONIMA – http://smarturl.it/ONIMA Music & Produced by Cricket Music Lyrics : Tayna , Don Phenom Executive Producer Rinor Hykolli Video: Imagine Films https://www.instagram.com/tayna.sh/ https://www.instagram.com/don_phenom_cfe/ https://www.instagram.com/cricket.music/ https://www.instagram.com/riinorhykolli/ source

Ghetto Geasy – S'KINI (Official Video Lyrics)

~ Nese ju pelqeu videoja mos harroni te beni `Like` Klikoni ne butonin `Subscribe` dhe tek zilja (ring) per te pasur njoftimet me te fundit ne kohe reale dhe gjithashtu per videot e reja ! © All rights reserved “AK TV“ source

Ghetto Geasy feat Majk – Ajo (Live New York)

Ghetto Geasy & Majk performance live in New York City at Melrose Ballroom, Astoria, New York. source
CBD Oil Sale Today! Get your CBD Oil at 66% off!