Sticks & Delic – Spaanse Vlieg

Music video by Sticks & Delic performing Spaanse Vlieg. (C) 2008 Top Notch under exclusive license to universal music bv source

De Jeugd Van Tegenwoordig – 'Machine' #5: Hollereer (Audio)

Hollereer is #5 van het tweede album: De Machine van De Jeugd Van Tegenwoordig. Deze Top Notch release ligt nu in de winkel! http://www.top-notch.nl/ http://www.magnetronmusic.com/ http://www.dejeugdvantegenwoordig.com/ source

The Partysquad ft The Opposites – Welkom Terug (Official Music Video)

Finally! Jerry’s recovered from his accident and ready to team up with Ruben again! Official comeback june 21st. Check out the special comeback single “welkom terug” (welcome back). A collaboration with The Opposites. The track combines hip hop and house. Habbekrats is responsible for the video. As a little thank you for all the support […]

Zwart Licht – Vanaf Nu

Zwart Licht’s debuutalbum Bliksemschicht ligt nu in de winkel. Doe mee met de Hyves-actie: http://lichtinhetdonker.hyves.nl/ http://www.zwartlicht.net http://www.top-notch.nl Een Opslaan Als productie in opdracht van Top Notch. Regie: Kevin Boitelle Co-Regie / Opnameleiding: Sander van Driel Camera: Menno Mans Production Design: Hannah van der Haar Focus Puller: Dirk-Jan Kerkkamp Gaffer: Tijmen Doornik Productie assistentie: Ruud Geurs […]

Winne – Begrijp Me Niet Verkeerd ft. Mr. Probz

De nieuwe clip van Winne is vanaf vandaag te bewonderen. De Rotterdammer kon het niet laten om een video te schieten voor Begrijp Me Niet Verkeerd. source

Fresku ft. Winne – Nieuwe Dag

Fresku’s debuutalbum ligt nu overal in de winkel. Natuurlijk is de cd ook te bestellen op Bol.com ( http://bit.ly/autu10 ) en iTunes ( http://bit.ly/afBRzc ) http://fresku.com http://winne1978.hyves.nl/ http://top-notch.nl Deze videoclip is geproduceerd, geregisseerd, gefilmd & gemonteerd door Teemong. source

The Opposites – Sjonnie & Anita

Begin Twintig, het tweede album van The Opposites, ligt NU in de winkel. http://theopposites.nl Geproduceerd & geregisseerd door Opslaan Als: http://opslaanals.nl/ Regie: Kevin Boitelle Camera: Menno Mans source

The Opposites – Broodje Bakpao ft. Gers & Sef

Broodje Bakpao is nu te koop op iTunes voor 99 cent: http://itunes.apple.com/nl/album/broodje-bakpao-feat-gers-sef-single/id344188738 Koop de single via Telegraaf.NL en win een winkelwagen vol Broodjes Bakpao: http://www.downloadmusic.nl/acties/theopposites1/ Big2 van The Opposites, Gers en Sef maakten Broodje Bakpao in samenwerking met New Kids. Alles over New Kids vind je op: http://comedycentral.nl/newkids http://theopposites.nl http://top-notch.nl Regie: Steffen Haars & Flip […]

Jawat! – ‘Tisnietwatjeziet’ #3 Ut Zwarte Aap

Jawat! – ‘Tisnietwatjeziet’ , Afkomstig van het album: Ut Zwarte Aap. Ut Zwarte Aap is ook verkrijgbaar bij Bol.com: http://www.bol.com/nl/p/muziek/ut-zwarte-aap/1000004006200600/index.html source
CBD Oil Sale Today! Get your CBD Oil at 66% off!