Vukman feat Big Basta – Kastro Zizo

Available on
Deezer: http://www.deezer.com/en/album/52132622
Spotify: https://open.spotify.com/album/7r2Gms92qg2df7Trz2TGr7
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/kastro-zizo-feat-big-basta-single/1461490841?ls=1&app=itunes

VUKMAN : instagram : https://instagram.com/visjanukcenaj
: facebook : https://www.facebook.com/vukmanofficial
BIG BASTA : instagram : https://www.instagram.com/bigbastaofficial
: facebook : https://www.facebook.com/GeraldXhari
AM PRODUCTION : instagram : https://www.instagram.com/amproduction_official

Prod by : Big Basta, 042 Label
Music by :Trinium Beatz
Video Production : AM Production
Lyrics : Visjan Ukcenaj, Big Basta
Guest Star : Kastro Zizo, Eglein Laknori

source

(Visited 1 times, 1 visits today)
Try the Strongest CBD Oil! More than 50% off sale today!

Buy Quality Hemp Oil

You might be interested in

Comment (30)

 1. VVukmanKastro Zizo

  KERKO

  Vukman 

  Official Video

  Video Link

  Vukman – Kastro Zizo  (Feat. Big Basta)

  Zgjidhni me sa yje do votoni

   
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9

  15/04/2017

  7 months ago

  Featuring

  Big Basta

  VUKMAN
  Le te flasim pak per fantazi
  E perzi me filozofi
  Muzika HIP-HOP per shartizi
  Duhen ngjyra per me shendri
  U duk sikur per gjys e lash
  Edhe u menova kur e pash
  Harrova se sa down qe rash
  U hutova tu menu per dicka qe thash
  Kur them per ngjyren
  nuk them per ftyren
  Kur flas per ngjyra
  nuk flas per ty pra
  flas per ngjyra mfal se hyra
  Pa anije kozmike ika nga zyra
  Nuk ka gravitet ne galaxi
  Ka holokaust me fantazi
  Duhet te lexosh astrofizike
  qe ta kuptosh pa shume praktike
  Astrofiziken kur se kupton
  KASTRO ZIZO ta sqaron
  Nese prap do kesh ti konfuzion
  Atehere me ty dicka nuk nuk shkon
  Ngreja volumin qe po degjon
  Mendo pak sikur fluturon
  Truri direkt ne hapsire po shkon
  Ti vec si planeti i Marsit qendron
  Tani erdhe ne galaxi
  Eshte koha t'sillesh si fmij
  Te besh cte duash pa pyt asnji
  Je i lire dhe planetet me i perzi
  A thua Alienet kendojne HIP-HOP
  A thu ka NOJZA & 2PAC
  Ndoshta kan muziken rrok
  Ose sjan fare ja fusin kot

  (Refreni X2)
  Po fluturojm si KASTRO ZIZO
  Me ne nuk ke ca analizo
  Shetisim boten pa mare vize

  BIG BASTA
  Ai eshte si djalli
  I ka 2 brire te balli
  Ben rrep nga halli
  Dhe eshte ajs fuck nga malli
  Ai ka vesh absolut ne muzike
  Ste behet nga studjo me ik
  Ai eshte fresh fresh
  SUPER-SAJANI magjik
  Bounce bounce dridhe per babin
  Gocat jane chubby
  Mushet clubi mushet clubi
  Shishet hap
  Tirona po mduket si rezident evil
  VISJANI po mlutet tshofim galaktiken
  Perpara se te zgjohen nga gjumi vampiret
  Po marim nje pako
  po zgjedhim me tmiren
  E dini se jeta nuk eshte fantashkence
  Po ne kena KASTRON
  Zgjidh problemet
  Ka vetem 1
  dhe unik nket bote

  (Kastro) po pse mo u bezdise ti m
  Ule m koken aty dhe ik ose ik
  Idiot

  (Refreni X2)
  Po fluturojm si KASTRO ZIZO
  Me ne nuk ke ca analizo
  Shetisim boten pa mare vize
  😊😯

Comments are closed.

CBD Oil Sale Today! Get your CBD Oil at 66% off!